תפריט נגישות
  • מותאם לפיירפוקס ולכרום*
  • מותאם לעיוורי צבעים
  • מותאם לכבדי ראייה
  • תצוגה רגילה
  • תפריט קיצורי מקלדתAlt + 0
  • הפסק תנועתיות באתר
  • להגדלת פונטים לחץ על מקשים
  • Ctrl + להגדלה
  • Ctrl - להקטנה
  • Ctrl 0 לאיפוס
  • אפס לברירת מחדל
  • Powered By BSmart ©
  • אייקון וואטסאפ
  • דף הבית
  • צור קשר
  • יוטיוב
  • אינסטגרם
ניהול אקדמי: דוד זקס

זו השנה העשירית שאנו פותחים את שערי הקתדרה בפני תושבי המועצה. השכלה, העשרה ולמידה הם חלק חשוב בחיי היום-יום שלנו. אנו מזמינים את כל התושבים לבוא ולקחת חלק פעיל בלמידה ובמה שסביבה. 

התוכנית השנה מביאה נושאים מגוונים ורבים ותתמקד בסדרת הרצאות קצרה, שיועברו על ידי מרצים מעולים ומומחים בתחומם בנושאי תוכן שונים.

ההרצאות יתקיימו באשכול הפיס בבית חשמונאי, בימי ג, בשעות 11:45-10:00, עם הפסקת קפה באמצע. קפה וכיבוד יוגשו בתחילת המפגש.

התוכנית כוללת:
35 מפגשים, מתוכם 30 מפגשים עיוניים (הרצאות) וחמישה סיורים, גם הם בימי ג.

עלות שנתית: 670 ₪ (תוספת עבור כל סיור תיגבה נפרד לפני הסיור).

אירוע הפתיחה יתקיים בתאריך 24.9.2019, כ"ד באלול התשע"ט.

תוכנית אירוע הפתיחה:

09:30 התכנסות: מפגש, כיבוד קל, הרשמה לקתדרה
10:00  פתיחה: ברכות והסברים לתוכנית
10:15 הרצאה מלווה במצגת
מרדכי רחמים: "שמים בטוחים" - הרצאה אישית על מבצע חטיפת מטוס אל על משוויץ ועל הפריצה למטוס סבנה החטוף בלוד.
המרצה נולד בכורדיסטן, עבר טירונות צנחנים ולאחר מכן שירת בסיירת מטכ"ל
11:30 סיום ופיזור

לוח הרצאות:

22.10.19 הרצאה: אומנות או בידור -קנטטה לגשש, מרצה:  אסנת גולדפרב
29.10.19 הרצאה: אומנות בקולנוע,  מרצה: ענת שפרן  
5.11.19 הרצאה: צרפתיות, מרצה: אביב אמית 
12.11.19 הרצאה: תפיסת הביטחון , מרצה: דני אנקר
19.11.19 הרצאה: חלל ואסטרונומיה, מרצה: דניאל זלדס
26.11.19 הרצאה: מיעוטים בישראל, מרצה: דוד זקס
3.12.19 הרצאה: מסע ודרך - סמינר, מרצה: יורם טויטו
10.12.19 הרצאה: אומנות, מרצה: כנרת להב זוהר 
17.12.19 הרצאה: נושאים אזוריים, מרצה: מיכל יערי
24.12.19 הרצאה: חנוכה (נר ראשון), צרפתיות, מרצה: אביב אמית
31.12.19 הרצאה: בשבילי המשפט, מרצה: עידן אבואב
7.1.20 הרצאה: תפיסת הביטחון, מרצה: דני אנקר
14.1.20 הרצאה: חלל ואסטרונומיה, מרצה: דניאל זלדס 
21.1.20 בית אלון וסובב כנרת - סמינר 2 
28.1.20 הרצאה: אומנות בקולנוע, מרצה: ענת שפרן
4.2.20 הרצאה: אומנות, מרצה: כנרת להב זוהר
11.2.20 הרצאה: צרפתיות, מרצה: אביב אמית 
18.2.20 הרצאה: בשבילי המשפט, מרצה: עידן אבואב
25.2.20 הרצאה: אומנות בקולנוע, מרצה: ענת שפרן
3.3.20 הרצאה: חלל ואסטרונומיה, מרצה: דניאל זלדס
10.3.20 הרצאה: זוכרים (יד ושם), מרצה: נעמה גלילי
17.3.20 נושא: באוהלי פלמ''ח - סמינר 3
24.3.20 הרצאה: בשבילי המשפט, מרצה: עידן אבואב
31.3.20 הרצאה: זוכרים (יד ושם), מרצה: נעמה גלילי
21.4.20 הרצאה: לזכר השואה, מרצה: יד ושם
5.5.20 הרצאה: אופרה בגובה האוזניים, מרצה: מרב ברק
12.5.20 הרצאה: מיעוטים בישראל, מרצה: דוד זקס
19.5.20 יד ושם ירושלים - סמינר 4
26.5.20 הרצאה: אופרה בגובה האוזניים, מרצה: מרב ברק
2.6.20 הרצאה: זוכרים (יד ושם), מרצה: נעמה גלילי
9.6.20 הרצאה: משוט בעולם - אתיופיה, מרצה: יורם פורת
16.6.20 הרצאה: אופרה בגובה האוזניים, מרצה: מרב ברק
23.6.20 הרצאה: משוט בעולם - הודו, מרצה: יורם פורת


להרשמה לחצו כאן

זוהר בן שימול, מנהלת החוגים במועצה - 08-9274007.
עדכון פרטי התוכניות: דוד זקס, מנהל אקדמי. נייד: 052-8361204.


קובץ PDF להדפסה

לביטולים ושינויים יש לשלוח מייל לזוהר בן שימול מנהלת החוגים - zohar@gezer-region.muni.il