תפריט נגישות
  • מותאם לפיירפוקס ולכרום*
  • מותאם לעיוורי צבעים
  • מותאם לכבדי ראייה
  • תצוגה רגילה
  • תפריט קיצורי מקלדתAlt + 0
  • הפסק תנועתיות באתר
  • להגדלת פונטים לחץ על מקשים
  • Ctrl + להגדלה
  • Ctrl - להקטנה
  • Ctrl 0 לאיפוס
  • אפס לברירת מחדל
  • Powered By BSmart ©
  • אייקון וואטסאפ
  • דף הבית
  • צור קשר
  • יוטיוב
  • אינסטגרם

תחנות ושעות איסוף לחוגים – שלוחת בית חשמונאי
ההסעות לחוגים יופעלו בימים א' עד ה'. 
האיסוף לחוגים יתבצע מהתחנות הבאות:

יד רמב"ם – תחנה ראשונה מהכניסה הראשית למושב, תחנה שנייה במכולת ותחנה שלישית בהרחבה. איסוף מהתחנות בשעות 15:15, 16:30, 17:45.
עזריה – תחנה ראשונה מהכניסה לעזריה, תחנה שנייה מהמכולת ותחנה שלישית בתחנה שליד הכיכר. איסוף מהתחנות בשעות 15:20, 16:35, 17:50.
בן נון – תחנה ראשונה מהכניסה הישנה ליישוב, תחנה שנייה מהמכולת ותחנה שלישית ביציאה החדשה מהיישוב. איסוף מהתחנות בשעות 15:05, 16:20, 17:35.
משמר איילון – תחנה ברחוב האורן ותחנה שניה ליד המכולת. איסוף מהתחנות בשעות 15:10, 16:25, 17:40.
גזר – תחנת הסעה ליד חדר האוכל. איסוף מהתחנה בשעות 15:15, 16:30, 17:45.
כפר שמואל – תחנה ראשונה בגן גלעד, תחנה שנייה ליד מטע הזיתים ותחנה שלישית בתחנת ההסעה ליד תאי הדואר. איסוף מהתחנות בשעות 15:20, 16:35, 17:50.
כרמי יוסף – תחנה בסופר. איסוף מהתחנה בשעות 15:00, 16:15, 17:30.
פתחיה – תחנה במכולת. איסוף מהתחנה בשעות 15:05, 16:20, 17:35.
פדיה – תחנת ראשונה בתחנת ההסעה הראשונה ותחנה שנייה בהרחבה ליד מחסני חזי. איסוף מהתחנות בשעות 15:10, 16:25, 17:40.
בית עוזיאל – תחנה ראשונה במכולת ותחנה שנייה בכניסה להרחבה. איסוף מהתחנות בשעות 15:10, 16:25, 17:40.
בית חשמונאי – תחנות ההסעה בשכונת 'כרמים'. איסוף מהתחנות בשעות 15:15, 16:30, 17:45.
• הסעות מנצר סרני לשלוחה יופעלו בהתאם למספר הילדים הרשומים לחוגים.

זוהר בן שימול, מנהלת החוגים – 08-9274007 / 052-3597119
חן גורלניק, מנהלת מדור הספורט – 08-9274005 / 054-7300511
שרון גולדשטיין, אחראית הסעות חוגים – 050-4623162


תחנות ושעות איסוף לחוגים – שלוחת נען
ההסעות לחוגים יופעלו בימים א' עד ה'. 
האיסוף לחוגים יתבצע מהתחנות הבאות:

גני יוחנן – תחנה ראשונה בהרחבה בתחנת ההסעה ותחנה שנייה מהמועדון. איסוף מהתחנות בשעות 15:10, 16:20, 17:20.
יציץ – ליד בית הכנסת הגדול ותחנה נוספת ביציאה מהמושב לכיוון רמות מאיר. איסוף מהתחנות בשעות 15:15, 16:30, 17:30.
ביל"ו א' – תחנה בצרכנייה. איסוף מהתחנות בשעות 15:05, 16:20, 17:20.
ביל"ו ב' – תחנה ראשונה בצרכנייה ותחנה שנייה בשכונת בנים. איסוף מהתחנות בשעות 15:05, 16:20, 17:20.
רמות מאיר – תחנה ראשונה בצרכנייה ותחנה שנייה בשיכון בנים (דרך החממות ודרך הלולים). איסוף מהתחנות בשעות 15:15, 16:30, 17:30.
גני הדר – תחנה ראשונה על הכביש ביציאה מרמות מאיר ותחנה שנייה בצד מערב ליד גן המשחקים (תיבות דואר). איסוף מהתחנות בשעות 15:20, 16:35, 17:35.
מצליח –  תחנה ראשונה במועדון ותחנה שנייה ביציאה מהמושב. איסוף מהתחנות בשעות 15:05, 16:10, 17:10.
ישרש – תחנה ראשונה בתחנת ההסעה ליד המקלט ותחנה שנייה מהמכולת. איסוף מהתחנות בשעות 15:10, 16:20, 17:20.
סתריה – תחנה ראשונה בצרכנייה ותחנה שנייה בשיכון בנים (מרכז ההרחבה). איסוף מהתחנות בשעות 15:15, 16:25, 17:25.

קובי רביד, רכז שלוחת נען - 052-2232902
שרון גולדשטיין, אחראית הסעות חוגים – 050-4623162


שלוחת משמר דוד-חולדה

ההסעות מחולדה למשמר דוד: ימים א' עד ה', מתחנת ההסעה בכיכר בשעות 15:15, 16:30, 17:45.
הסעות ממשמר דוד לחולדה: ימים א' עד ה', ממרכז החוגים בשעות 15:15, 16:30, 17:45.
קיום ההסעות מותנה במספר מינימלי של נוסעים בכל סבב.

ניר סופר, רכז שלוחת משמר דוד-חולדה - 052-8784959
שרון גולדשטיין, אחראית הסעות חוגים – 050-4623162