תפריט נגישות
  • מותאם לפיירפוקס ולכרום*
  • מותאם לעיוורי צבעים
  • מותאם לכבדי ראייה
  • תצוגה רגילה
  • תפריט קיצורי מקלדתAlt + 0
  • הפסק תנועתיות באתר
  • להגדלת פונטים לחץ על מקשים
  • Ctrl + להגדלה
  • Ctrl - להקטנה
  • Ctrl 0 לאיפוס
  • אפס לברירת מחדל
  • Powered By BSmart ©
  • דף הבית
  • צור קשר
  • יוטיוב
  • אינסטגרם

ועדת המשנה לתכנון ובנייה
יו"ר - רותם ידלין
תמיר ארז, ראובן ביטן, דרורה בלגה, רונית ברקאי, יהודית דהן, אריאל לביא, מתן גור לביא, אמיר קרסנטי, אבי אביטל

ועדת הנהלה וכספים
יו''ר – רותם ידלין
יהודה שניויס, מ"מ, גדי איצקוביץ, מיכל דבורצקי, ויקטור חמני, יוחנן יומטוביאן, מיכל ילובסקי, אלעד לוי, חיה לזר נוטקין, עמיר כהן, רחמים מימון, ישראל פרץ, רן שדה, איתי שייביץ, נריה הרואה

ועדת ביקורת
יו"ר – צביה אלבז
מתן גור לביא, יואל ויינגרטן (ג'ינג'י)

ועדת מכרזים
יו"ר – חיה לזר נוטקין
יהודה שניויס, מ"מ, גדי איצקוביץ, תמיר ארז, יהודית דהן, אורי נדם 

ועדה חקלאית
יו"ר – ראובן ביטן
ויקטור חמני, אלעד לוי, רן שובע, מקס הרצברג (סתריה), יוסי הרשקוביץ (סתריה), דורון לבנה (כפר בילו), רענן מדאר (כרמי יוסף)

ועדת הנחות
יו"ר – ישראל כהן
אורי נדם, גזבר, מנהלת מחלקת רווחה, יועץ משפטי

הוועדה לפיתוח תיירות ושימור אתרים
יו"ר פיתוח תיירות - רן שובע
יו"ר שימור אתרים - רותם ידלין
רונית ברקאי, נריה הרואה, יואל (ג'ינג'י) וינגרטן, עמיר כהן, מהנדס המועצה, צבי גבע (בית חשמונאי), מקס הרצברג (סתריה), שי הרשקוביץ (כפר בן נון), אלון שביט (גני הדר), יוני שילה (נען)

ועדת איכות הסביבה
יו"ר – רונית ברקאי
דרורה בלגה, מתן גור לביא, יוחנן יומטוביאן, מנהל היחידה הסביבתית, ליאורה ניצן (נציגת השר), ליעד דרי חרמון (משמר דוד), דוד כץ (רמות מאיר), גליה פלג (חולדה)

ועדת ערר על ארנונה
יו"ר - עו"ד מיה הימן (כרמי יוסף)
עו"ד יובל דורון (חולדה), גלית הופמן (רמות מאיר)

הוועדה למאבק בסמים מסוכנים ומיגור אלימות
יו"ר סמים מסוכנים - ישראל פרץ
מ"מ ויו"ר מיגור אלימות - יהודה שניויס
מיכל ילובסקי, מנהלי מחלקות רלוונטים, נציג משטרת ישראל ונציג הרשות לאלכוהול וסמים, מנהל תיכון הרצוג, ליטל ארז (נען), חנה כהן (נוף איילון)

ועדת מל"ח (מוכנות לחירום) וביטחון
יו"ר – רותם ידלין
יהודה שניויס, סגן, יהודית דהן, מנכ"לית, קב"ט, מנהלי מכלולים

ועדת חינוך
יו"ר - אורי שטרייכמן 
אמיר קרסנטי, מיכל ילובסקי, יוחנן יומטוביאן, צביה אלבז, ראשי הנהגות הורים, תמר אודס (נוף איילון), סיגל גב (בית חשמונאי), עמית גולדנברג (כפר בילו)

ועדת קהילה
יו"ר - איתי שייביץ
דרורה בלגה, נריה הרואה, יואל (ג'ינג'י) ויינגרטן, עמיר כהן, אריאל לביא, חיה לזר נוטקין, גלית הופמן (רמות מאיר), מושיקו טויטה (פתחיה), עמרי וידן (נען), שירה מנשה (בית חשמונאי), גיא נודל (חולדה), בת שבע פיק (שעלבים)