תפריט נגישות
  • מותאם לפיירפוקס ולכרום*
  • מותאם לעיוורי צבעים
  • מותאם לכבדי ראייה
  • תצוגה רגילה
  • תפריט קיצורי מקלדתAlt + 0
  • הפסק תנועתיות באתר
  • להגדלת פונטים לחץ על מקשים
  • Ctrl + להגדלה
  • Ctrl - להקטנה
  • Ctrl 0 לאיפוס
  • אפס לברירת מחדל
  • Powered By BSmart ©
  • דף הבית
  • צור קשר
  • יוטיוב

    

 
 
 

שם הועדה

יו"ר הועדה

חברי/ות הועדה

ועדת הנהלה  
(חובה)

פטר וייס –

ראש המועצה

יובל אנוך, ג'ו לוי, יוסי וסרמן, ישראל כהן, כרמל טל, יוסי כחלון, מיה היימן, ראובן ביטן, רותם בנבנישתה, ישראל פרץ, אלונה ביטן, ניסים מיימון, משה סוויסה, יהודה גבאי, ויקטור חמני, חיים אלקובי, יוחנן יומטוביאן, יובל אלון

ועדת כספים 
(חובה)

פטר וייס –

ראש המועצה

יובל אנוך, ג'ו לוי, יוסי וסרמן, ישראל כהן, כרמל טל, יוסי כחלון, מיה היימן, ראובן ביטן, רותם בנבנישתה, ישראל פרץ, אלונה ביטן, משה, סוויסה, ניסים מיימון, יהודה גבאי, ויקטור חמני, חיים אלקובי, יוחנן יומטוביאן, יובל אלון

ביקורת 
(חובה)

תמיר ארז

גרשון צחור, יואל (ג'ינג'י) ויינגרטן, יוסי אלוני

מכרזים 
(חובה)

ג'ו לוי

תמיר ארז, יהודה גבאי, ראובן ביטן, מיה היימן, רמי מיכאלה, יובל אלון

בטחון 
(חובה)

יובל אנוך

רמי מיכאלה, רפי וייס, יוחנן יומטוביאן, דני סרבי (נצר סרני), ברק אלון (משמר דוד), יוחנן במברגר (שעלבים), רונן בן משה (בית חשמונאי)

חקלאית 
(חובה)

ראובן ביטן

יוסי כחלון, יהודה גבאי, רמי רוזן, יוסי אלוני, ויקטור חמני, יוסי הרשקוביץ (סתריה), אברהם ניצני (נצר סרני), טל בן נון (שעלבים), יונתן הראל (שעלבים), יוסי צפריר (כפר ביל"ו)


הנחות 
(חובה)

ישראל כהן

דוד גמליאל (גזבר), אביגיל אנגלמן (מנהלת מח' רווחה), יועמ"ש - עו"ד חן סומך (או מי ממשרדו)

איכות הסביבה
(חובה)

אלונה ביטן

רותם בנבנישתה, יוחנן יומטוביאן, רמי רוזן, אמיר תאר (מנהל היחידה הסביבתית), הילה זהבי (נען), פרופ' חיים כהן (בית חשמונאי), ליאורה ניצן (נציגת השר להגנת הסביבה)

שימור אתרים
(חובה)

יובל אנוך

גרשון צחור, יואל (ג'ינג'י) ויינגרטן, רפי וייס, איתי פרס (מהנדס המועצה), רותי גליקמן (סתריה), אלון שביט (גני הדר)

ערר
(חובה)

עו"ד אמיר אלירז

עו"ד פזית בר (בית חשמונאי), סיני ליבל (ישרש), יצחק אמיר- מ"מ חבר (בית חשמונאי)

מל"ח
(חובה)

פטר וייס –
ראש המועצה

יובל אנוך (סגן), אריאל הילדסהיימר (מנכ"ל), אליק מגורי כהן (קב"ט), מנהלי המכלולים בחירום: איתי פרס, סיגל דאי, אביגיל אנגלמן, כרמית גבע, מזל דמרי, טלי בן דוד

רכש ובלאי
(חובה)

אוולין שנקר

ענת אוזן, אילנית ביטון

ועדה למאבק בנגע הסמים המסוכנים (חובה)

ישראל פרץ

ישראל ויינברגר, חיים אלקובי, סיגל דאי (מנהלת אגף החינוך), אביגיל אנגלמן (מנהלת מח' רווחה), אלי אסולין (בית חשמונאי), מיכל ילובסקי (משמר דוד), אפרת זיו (מנהלת בי"ס הרצוג), הלנה פליטמן-הבר (נציגת הרשות הלאומית למלחמה בסמים ובאלכוהול)

חינוך

אמיר קרסנטי

רמי מיכאלה, כרמל טל, אלונה ביטן, ראובן ביטן, יוחנן יומטוביאן, עירם אמתי, בצלאל בוכריס (נוף איילון), משה זעפרני (בית חשמונאי), עומר מיטרני (משמר דוד), סיגלית רוקח (בית חשמונאי), רעיה בן אברהם- שגב (נען), אילנה טוויג (עזריה), ליאת ארז-קידר (נצר סרני), עדי חסיד (חולדה)

תרבות נוער וספורט

רמי מיכאלה

יובל אלון, עירם אמתי, יואל (ג'ינג'י) ויינגרטן, גרשון צחור, שי אגמון (נען), משה אבן (סתריה), מוטי בן אדרת (בית חשמונאי),   עמרי וידן (נען), רוית חלוץ (בית חשמונאי)

מלגות

פטר וייס –
ראש המועצה

תמיר ארז, ישראל ויינברגר, נסים מיימון

דת

ישראל ויינברגר

יובל אנוך, ויקטור חמני, ישראל כהן, ניסים מיימון, יצחק עמיר (בית חשמונאי), ישראל לייבוביץ (נוף איילון), מנחם במברגר (שעלבים)

תמיכות
(חובה)

אריאל הילדסהיימר – 

מנכ"ל המועצה

דוד גמליאל, עו"ד חן סומך

השקעות
(חובה)

דוד גמליאל - 
גזבר המועצה

איתי פרס, סיגל דאי, כרמית גבע, מזל דמרי

ועדת משנה לתכנון ובניה (חובה)

פטר וייס - 
ראש המועצה

יובל אנוך (מ"מ יו"ר), יוסי וסרמן, ראובן ביטן, יוסי כחלון, משה סוויסה, כרמל טל, חיים אלקובי, מיה היימן, תמיר ארז