לתוכנית הקייטנה לחצו כאן

להורים שלום,


עם פתיחת פעילות הקייטנה, להלן מספר נקודות חשובות:

- שעות פעילות הקייטנה: הגעה בשעה 8:00 לאשכול הפיס בית חשמונאי או עם הגעת ההסעות מנקודות האיסוף השונות, סיום יום בשעה 13:00 ממקום הפעילות בכל יום, עליה להסעות תתבצע החל מהשעה  12:50 מתחנת ההסעות בבית הספר שדות איילון בבית חשמונאי.
- יש לצייד את הילדים עם כובע ובקבוק מים (מים בלבד) בכל יום פעילות. 
- במקרים של איסוף עצמי של בנכם/בתכם: אנא אספו את הילד/ה בתאום מראש עם מנהל הקייטנה בלבד. 
- במקרה שילדכם חוזר באופן עצמאי הביתה, נא לשלוח פתק מסודר עם שם הילד והנחיה ברורה אם החזרה העצמאית היא חד פעמית או קבועה למשך כל הקייטנה. 
- בימי הבריכה, אנא הביאו מגבת, בגד ים, קרם הגנה, כובע, בקבוק מים, כובע ים ובגדים להחלפה. מומלץ למרוח את הילדים בקרם הגנה טרם יציאתם בבוקר לקייטנה.
- בימי יציאה ממתחם הספורט: יש לדאוג להגיע עם תיק ובקבוק שתייה. 
- אנא דאגו לשלוח את הילדים עם נעלי ספורט לפעילות היומית, מלבד ימי בריכה.
- אנו, הצוות, משתדלים לעמוד בלוחות הזמנים ולהעלות את הילדים עד השעה 13:00 לרכבים השונים, אך נתונים לשינויים בלתי צפויים של הרגע האחרון (ילד שצריך לשירותים, עומס תנועה, וידוא המצאות כל הילדים בהסעות וכו'). נבקשכם ההורים, להפגין סובלנות ואורך רוח, ניתן להתקשר ולברר מיקום הסעה, אך נבקשכם לכבד את מאמצינו ואת דאגתנו לשלום ילדיכם, אנו לא נשחרר הסעה לפני וידוא מוחלט שכל הילדים בהסעה ישובים וחגורים, דבר שעלול לגרור עיכובים ביציאת ההסעות והגעה מאוחרת לנקודות הפיזור. 
- קווי ההסעות הינם על פי כתובת המגורים שרשמת בטפסי הרישום של הקייטנה ובכפוף לתחנות האיסוף שפורסמו באתר המועצה. על פי נהלי ההסעות של המועצה לא ניתן לבצע שינוי בהסעות לטובת ביקור אצל חברים/ משפחה/ צהרון , קבלו בהבנה את האחריות המוטלת עלינו שלכל ילד יהיה מקום בהסעה למקום מגוריו, ילד שעולה להסעה לא שלו- לוקח מקום של ילד אחר. 
- בעיות משמעת והתנהגות יטופלו ללא פשרות ובאפס סבלנות!
- בימי בריכה תינתן אפשרות לרכישה מהקיוסק, נבקש להגביל את סכום הכסף שהנכם שולחים עם הילדים עד 20 ₪ בלבד, וזאת כדי למנוע פערים חברתיים, נודה לשיתוף פעולה
- במהלך שעות פעילות הקייטנה לא יתאפשר שימוש בטלפון סלולרי או טבלט מכל סוג שהוא על ידי הילדים. כמו כן, אנו לא לוקחים אחריות על מכשירים שניזוקו או הלכו לאיבוד, ילד שימצא עם מכשיר סלולרי בשימוש במהלך פעילות, המכשיר יילקח ויוחזר בסוף היום בלבד. 
- מענה טלפוני להורים בטלפון :054-7799088 , יפעל בכל ימי הקייטנה עד השעה 16:00, במידה ולא קיבלתם מענה, אנא שילחו הודעת SMS ותענו בהקדם. 
- אחרי השעה 16:00 ניתן להתקשר במקרים דחופים בלבד. 
- ניתן לפנות גם דרך המייל: asishimon@gmail.com
- מספרי טלפון אישיים של המדריכים לא ימסרו להורים. 
- בקשות והארות, נבקשכם לשלוח עם הילדים בפתק רשום כדי שנוכל לתת מענה ראוי, אנא אל תאמרו בעל פה למדריכים, אנו נמצאים בעומס קבוע לדאוג לשלום הילדים ולהנאתם ולא נוכל לזכור את כל האמירות "על הדרך". 
- אנא גלו הבנה לגודל האחריות שאנו נושאים על כתפנו לשלום הילדים, אנו עושים את מלאכתנו באהבה ושמחה, ומנסים לעמוד בכל הציפיות של הילדים ושלכם ההורים.
גם אם אתם לחוצים או כועסים, ניתן לשמור על פניה מכובדת ודרך ארץ בשיחתכם איתנו. 
- הודעות/ עדכונים ומסרים יועברו דרך הודעות ווטסאפ.  
- שימו לב, קבוצת הווטסאפ להורים הינה להודעות בלבד, אנא הימנעו בכתיבת הודעות אישיות, הערות, שאלות, כל שאלה תענה בפניה אישית בלבד. 

- אנא שימו לב למערכת השעות שחולקה וכן לעדכונים בשוטף בקבוצת הווטסאפ  כדי למנוע אי הבנות לקראת ימי פעילות מיוחדים. 


שימו לב,
אנו פה למען הילדים, לביטחונם והנאתם , אנא עזרו לנו לשמור על הכללים בכדי שנצליח לגרום לילדים קיץ מקסים ומלא חוויות.
אסי שמעון מנהל הקייטנה
צוות ההדרכההדפס    סגור