במסגרת פעילות המועצה לחיזוק חוסנה של הקהילה, העצמת הביטחון קהילתי-חינוכי ופיתוח תחושת המוגנות של התושבים בכל גילאים, תבנה ליטל תבנה תכניות וחיבורים בין כלל אגפי המועצה ובין כלל היישובים כל אחד מהתחומים: חינוך, רווחה, פנאי וקהילה.

ליטל, נשואה ואם לשניים המתגוררת בנען, עובדת סוציאלית המתמחה בעבודה חינוכית ובפיתוח ארגוני קהילתי, עבדה בעשור האחרון כראש תחום מניעה - ברשות העירונית למלחמה סמים ואלכוהול בבאר שבע. במסגרת תפקידה פיתחה תכניות חינוכיות רבות בבתי הספר ובקהילה, מרמת החזון ועד רמת הביצוע בפועל. "בתור תושבת המועצה, שגדלה בכרמי יוסף וכיום מגדלת את ילדי בנען, אין שמחה ממני להביא את הידע שצברתי ולהקים את השירות של העצמה וביטחון קהילתי חינוכי למועצה אזורית גזר. אני מביאה לעבודה במועצה מוטיבציה רבה ליצירת תשתית עבודה ושיתופי פעולה רבים המתבססים על חזון המועצה ואגף החינוך: יצירת מגוון מענים איכותיים אשר יספקו לכל תלמיד במועצה את ההזדמנות לבלוט בחוזקותיו וכן גם יצירת רצף חינוכי אשר רואה את הפרט בכל שעות היממה: גם אחר הצהריים וגם בערב ולייצר חיבורים, שיתופי פעולה ופעילות חינוכית משמעותית."

בחודשים הקרובים תמפה ליטל את התחומים הנ"ל בכל אגפי ויישובי המועצה, ותבנה תוכנית עבודה לשנים הבאות. כחלק מתהליך המיפוי, מזמינה ליטל את התושבים לשתף אותה במידע, תחושות וצרכים בנושאים אלו באימייל: litalel@gezer-muni.co.il

אנו מאחלים לליטל בהצלחה רבה בתפקידה!

הדפס    סגור