בית ספר ממלכת "גוונים" - סתריה

במועצה אזורית גזר בין מושבים ושדות ,עומד בית הספר גוונים, בית חינוך מלא בהזדמנויות. בית של אדם, אדמה וקהילה - מקום שטוב לצמוח בו.
אנו שואפים להיות בית חם, מכיל ושמח ומקור השראה לכל באי בית הספר - תלמידים, מורים והורים. להוביל דרך בה כל אדם ירגיש שייך ובעל ערך. דרך בה כל תלמיד ותלמידה יוכלו להתפתח ולחולל שינוי בחייהם ובחיי החברה בה הם חיים.
בית הספר משתייך לאסכולה ההומניסטית המאמינה כי הגורם המרכזי בעיצוב האישיות והצמיחה טמון בהגשמה העצמית של האדם. בבסיס עקרונות הגישה: לכל אדם יש בחירות ואחריות, האדם פועל באופן מודע ומחפש משמעות, ערכים ויצירתיות בבית הספר קיימות סביבות למידה, שגרות ופעילויות המפתחות סקרנות ויצירתיות במגוון רחב של תחומים, הממוקדות סביב שלושה צירים מרכזיים להרגיש, להתנסות, לחשוב.
תוכלו למצוא בבית הספר:

  • למידת חוץ בסביבה כפרית וטבעית לצד מעבדות למידה וציוד טכנולוגי מתקדם.
  • חווה חקלאית אורגנית, גינת חי וחממה, וכולם בטיפול ובטיפוח של תלמידי בית הספר. 
  • חינוך יער מתפתח ומשגשג בשכבות א'-ג'.
  • שיעורי ליב"ה לצד שיעורי העשרה במגוון נושאים: מיינדפולנס, שחמט, קולנוע, נגרות.
  • מנהיגות תלמידים מובילה- מועצת תלמידים ועדה ירוקה, נבחרות ספורט, מנהיגות יח"ד 
  • ואחרון אבל ראשון במעלה - צוות חינוכי המאמין שכל מורה הוא מחנך וייעודו המקצועי והאישי לכבד, להאמין ולתמוך בכל אחד מתלמידיו באופן אישי.

הבית שלנו הוא בית ירוק ומקדם בריאות - חרטנו על דגלנו לפעול למען סביבה מקיימת על היבטיה. בית הספר פועל ליישום עקרונות של צרכנות נבונה תוך שימת דגש על אורח חיים בריא וחשיבה סביבתית-ביקורתית ובונה. בבית הספר אנו מחנכים ליישום עקרונות הקיימות והבריאות ומקיימים פעילות שוטפת המקדמת שינוי בתודעה ובהתנהגות.

לפרטי התקשרות

מזכירות ביה"ס: אריקה
טלפון: 08-9390029
דואר אלקטרוני: [email protected]
פקס: 08-9340283

מנהלת בית ספר: מלי שושן 
דואר אלקטרוני: [email protected]

מפקחת: גלי אלדר
זרם ממלכתי
סמל מוסד: 413799

כתובת: קריית חינוך דרומית, דואר קיבוץ נען 76829