ילדות וילדים אהובים,

ממש עוד רגע תרשמו לשנת הלימודים הבאה, וזה בעיקר אומר שאתן ואתם כבר ממש גדולים! יחד איתי עובדים הרבה נשים ואנשים נהדרים שתפקידם לדאוג שיהיה לכן ולכם כיף בשנה הבאה בכיתה א'. 
אנחנו ממש מתרגשות שעוד מעט, אחרי שייגמר החורף, האביב והקיץ, אחרי פסח וקצת לפני ראש השנה, כבר תצטרפו אלינו לבתי הספר בגזר. 
תהנו בגן חובה, ונפגש בקרוב בבית הספר. 

שלכם, 
רותם ידלין
ראשת המועצה

 

אמהות ואבות יקרים,

אנחנו שמחות להציג לכם את תהליך הרישום לכיתות א' של המועצה לשנת תשפ״ד. הנה זה הגיע, הרגע המרגש, עוד מעט הם יצאו מדלת הבית עם תיק גב על כתפיהם וכתפיהן הקטנות ויכנסו בשערי בית הספר לראשונה בחייהם. הם ייקחו איתם בתיק את המחברות החדשות והכריך, ולצידם את הערכים והכלים שאתם ההורים נתתם להם לאורך 6 שנות הינקות שלהם. ועכשיו, עם כניסתם לבית הספר, יש לנו אחריות: לתת להם את היכולות וההזדמנויות לקחת את הכישרונות שלהם ולהגשים איתם את החלומות שלהם. לאפשר לכל ילדה וילד להיות מי שהוא ולטפח את היכולות הייחודיות לה ולו כדי שיגיעו הכי רחוק.
החינוך נמצא בראש סדר העדיפויות של המועצה שלנו. בארבע השנים האחרונות הצבנו לעצמנו יעד לבנות מערכת חינוך קהילתית ומגוונת, איכותית וחדשנית. חינוך אשר מבוסס על פדגוגיה מתקדמת, שמתאים את עצמו לעולם משתנה, אשר רואה את הילדים על גווניהם השונים, מעצמים ומפתח כל ילד וילדה באשר הם. אני יכולה להבטיח לכם שביום הראשון בכיתה א' יתקבלו הילדות והילדים שלכם בחיבוק גדול, אהבה ונתינה, שילוו אותם לאורך כל שנות לימודיהם בבתי הספר.
אני בטוחה שלצד ההתרגשות יש גם לא מעט חששות והתלבטויות. אני מקווה שהמידע הנגיש בחוברת המצורפת יסייע מעט להפיג אותם. דעו כי הצוות החינוכי שלנו במועצה ובבתי הספר זמין עבורכם לכל שאלה שעולה לכם, אל תהססו.
מאחלת לילדות ולילדים שייכנסו בשערי כיתה א' עם סקרנות בעיניים ושמחה בלב.
המון המון בהצלחה,

שלכם, 
רותם ידלין
ראשת המועצה