תושבות ותושבים יקרים, ראשת המועצה

אנחנו מתמודדים מול אתגר שכמוהו טרם היה – ההתמודדות משתנה מעת לעת ומצריכה מאיתנו הסתגלות להתנהלות בעולם שונה משהיכרנו. 
הצורך בשמירה על ריחוק חברתי נדרש על מנת לעצור את התפשטות הנגיף ולשטח את עקומת ההדבקה מקשה על כולנו, אולם זה צו השעה. אין ספק כי הדרך הטובה ביותר להתחזק בתקופה זו היא תמיכה קהילתית, ובזה אנחנו מתמחים בקהילות במרחב הכפרי. 

אנחנו כאן בשבילכם. המועצה תמשיך לפעול במתכונת חירום, ולהבטיח תפקוד ואספקת שירותים חיוניים לתושבים בכל העת – תברואה וניקיון, טיפול במפגעים, מוקד, שירותים חברתיים, שירות פסיכולוגי, שירותי ביטחון, פיקוח, דוברות והסברה ועוד. בנוסף, חיזקנו את אפשרויות שירות לתושב מרחוק - ואתם יכולים לפנות אלינו בטלפון, בדואר אלקטרוני, באמצעות טפסים מקוונים ועוד. 

במקביל למועצה, היישובים מפעילים צוותי חירום יישוביים, הנמצאים בקשר רציף עם המועצה, ומטרתם המרכזית – תמיכה קהילתית ועזרה הדדית.
הקמנו עבורכם את האתר הזה לשעת חירום – תוכלו למצוא פה עדכונים קבועים מהמועצה; קישור למשרדי ממשלה רלוונטים; טלפונים לשעת חירום; אפשרויות התנדבות שונות; חומרים מהלמידה מרחוק של בתי הספר ועוד. 

עוד תמצאו רשימה של עסקים מקומיים שישמחו לתת לכם שירות – דווקא בתקופה מאתגרת זו. בו נחזק האחד את השני על ידי קנייה מקומית, כזו שאף מגיעה אליכם – עד הבית.   
כולנו יחד כאן –עבורכם בכל דבר ועניין. בריאותכם היא מעל הכל.