מועדון האמנים של גזר יצא לדרך ועימו הקריאה ל"זמן אחדות"


עשרות אומנים מובילים מרחבי המועצה, התכנסו בבית הרצל שביער חולדה, להשקת מועדון האמנים, אשר יהווה בסיס לקידום האמנות על כל רבדיה ברחבי המועצה. 
ראשת המועצה, רותם ידלין אשר הגיעה לברך, הדגישה את חשיבות הקהילה והחברה הנבנית במועצה מאז כניסתה לתפקיד וכי הקמת המועדון היא אבן דרך נוספת בגיבוש הקהילה העסקית. ראשת המועצה הדגישה כי מודל העבודה עם קבוצות מיקוד, כגון מועדון היין ומועדון האמנים, הם הנחת בסיס איכותי למשיכת מבקרים ותיירים מכל רחבי הארץ. לדבריה, בכוונת המועצה לתת ליוצרים במועצה במה רחבה על מנת להעצימם ולסייע להם ליצור ולהתפרנס בכבוד. 


יהודה שניוייס, סגן ראשת המועצה וראש אגף צמיחה כלכלית במועצה, הודה לנוכחים וסקר את כוונות המועצה לטפח את האמנים, להכין מיתוג, סרטון תדמית, יחסי ציבור ופרסום ואירועים ממוקדים אשר ימנפו את האזור כולו. 


ההשקה התקיימה ביום האחדות לזכר שלושת הנערים - נפתלי פרנקל, גיל-עד שער ואייל יפרח, וסבב סביב פרוייקט "זמן אחדות" אותו מקדמת לאה סמדג'ה בעזרת המועצה. זמן אחדות הינו יום פעילויות המעודד אחדות שיח ושיתוף פעולה. הפעלות במשחקים, מעגלי הקשבה ויצירה משותפת. התנסות פעילה וחוויה בלתי אמצעית של ערכי ההקשבה, אחדות והערבות הדדית. 


באירוע נכחה נציגת קק"ל, נטע מזרחי לסקה, אשר הציגה חלק קטן מהחזון לפתיחתו המחודשת של "בית הרצל" מתוך כוונה כי יהווה מרכז לתרבות, אמנות ופיתוח אזורי תיירותי. 
אילנית צמח, מנהלת התיירות ומובילה מקצועית את מועדוני העסקים של המועצה בשיתוף "מעוף" והרשות לעסקים קטנים, ציינה כי כל אחד מביא את הגוון והיכולות שלו לתוך המועדון הזה ורק בשילוב ידיים, עבודה קשה ואמונה ניתן יהיה להגיע להישגים. 


במהלך הערב יצרו אמני המועצה יצירות מרשימות אשר ניתן יהיה לצפות בהן בתערוכה אשר תתקים באשכול הפיס של המועצה, תחת הכותרת "זמן אחדות". 


אמנים מהמועצה אשר מעוניינים להצטרף למועדון מוזמנים למלא את פרטיהם: