קול קורא ליישובי מועצה אזורית גזר להקמת מיזם קהילתי במסגרת מפעל לזכרו של יוסי יפה ז"ל

יוסי יפה היה ראש ועדת הנוער בבני המושבים ומג''ד צנחנים במילואים. בשנת 1977 עלה רכבו על מוקש והוא נהרג. מאז, תנועת המושבים ובני המושבים מנציחים את זכרו ואת הערכים שהוביל בפעולתו. המפעל מתקיים מדי שנה בחג הסוכות וכולל שילוב של עבודה וטיולים, שיקום נחלים, פריצת דרך למסלולי טיולים, ניקוי וגיזום יערות, סיוע באתר חפירות ארכאולוגיות ועוד פעולות רבות לשמירה והגנה על הטבע והסביבה, כל שנה במועצה אזורית אחרת.

השנה, זו השנה ה 46 למפעל, והוא יתארח ביישובי מועצה אזורית גזר. במסגרת המפעל יגיעו למועצה כ - 500 בני ובנות נוער מהמועצה וממועצות אזוריות רבות מרחבי הארץ.

יום התנדבות בשיתוף יישובי המועצה

ביום הרביעי של המפעל – יום חמישי ה – 5.10.2023 בני ובנות נוער המתנדבים יגיעו ליישובים לטובת מגוון עבודות פיתוח. לכל ישוב תוקצה קבוצה של 30-50 בני ובנות נוער למספר שעות עבודה (כ-5 שעות).

כל ישוב מוזמן למפות עד 3 פרויקטים בתחומי היישוב ולמנות אישר קשר מטעם הישוב לטובת הוצאת המיזם לפועל. איש הקשר יהיה נוכח בזמן העבודות ויסייע בכל הנדרש.

רעיונות לדוגמה:
- שיפוץ פינות הנצחה
- הקמת גינות קהילתיות ופיתוחן
- הקמת נקודות עניין ונוף כוללות ספסלים, הצללות וכדומה
- שיפוץ מבני ציבור
- פריצת שבילים
- ועוד

המועצה שמחה על ההזדמנות לחשוף את ישובי המועצה, לקדם פרויקטים ישוביים ולשתף פעולה עם מפעל ציוני חינוכי חשוב זה. זו הזדמנות לחבר את התושבים לעבודות ביישוב ולהזמין את הקהילה לעבוד יחד עם בני הנוער ולהשאיר חותם משותף.

ניתן להגיש את הבקשה עד יום שלישי ה- 20/6/2023

לפרטים נוספים ניתן לפנות לליאורה יפרח, מנהלת מחלקת ישובים - 050-6761341 או במייל  [email protected]

להגשת הבקשה יש למלא את הפרטים הבאים:

האם הפרוייקט מתואם עם הוועד המקומי?
האם הפרוייקט מתואם עם הוועד המקומי? (חובה) שדה חובה