קריית חינוך בית חשמונאי:

  • קייטנת בי"ס של החופש הגדול

  • מחנה בי"ס לכדורסל לכיתות ב'-ד'

  • קייטנת ספורט ומחול - ענפי כדורשת, כדורגל, ג'ודו ומחול

בית חשמונאי - כרמים - תחנות 1,3 - בשעה 7:50  
גזר - תחנה 1 - בשעה 7:45 
גני הדר - תחנה 2 - בשעה 7:15
גני יוחנן - תחנה 3 - בשעה 7:15
חולדה - תחנות 2,5 - בשעה 7:35
יד רמב"ם - תחנות 1, 2א', 6,4 - בשעה 7:20 
יציץ - תחנות 1,4,9 - בשעה 7:10
ישרש - תחנות 2,4,5,8 - בשעה 7:35
כניסה ישנה לכפר בן נון - תחנה 1 - בשעה 7:15
כפר ביל"ו א' - תחנה 1 - בשעה 7:20
כפר ביל"ו ב' - תחנות 1,2,6 - בשעה 7:20
כפר בן נון  - תחנות 2,3,4,6 - שעה 7:20  
כפר שמואל - תחנות 1,3,5,7,8 - בשעה 7:20 
כרמי יוסף - תחנות 1,2,7,18 - בשעה 7:10
מצליח - תחנות 5,8 - בשעה 7:35
משמר איילון - תחנות 1,3,4 - בשעה 7:35 
משמר דוד - תחנות 1,2 - בשעה 7:20 
נען - תחנה 1 - בשעה 7:10
סתריה - תחנות 1,5,8 - בשעה 7:15
עזריה - תחנות  1,6,9,10 - בשעה 7:35  
פדיה - תחנות 4,6 - בשעה 7:25
פתחיה - תחנה 1 - בשעה 7:35
רמות מאיר - תחנות 1,3 - בשעה 7:15
תחנת אגד  על כביש 424 - בשעה 7:15 (תחנה כביש ירושלים)

בית ספר "עתידים" קריית חינוך כרמי יוסף:

  • קייטנת בי"ס של החופש הגדול

בית עוזיאל - תחנות 1,4,6 - בשעה 7:15 
כרמי יוסף גבעה - תחנות 2,5,7,9 - בשעה 7:45 
כרמי יוסף יער - תחנות 1,11,14,18 - בשעה 7:45
משמר דוד - תחנות 1,2 - בשעה 7:20 
פדיה - תחנות 2,3,4,6 - בשעה 7:15 
פתחיה - תחנות 1,2,4,6 - בשעה 7:35

קריית חינוך נען-סתריה:

  • קייטנת בי"ס של החופש הגדול בי"ס גוונים / שחקים     

  • מחנה כדורסל "כוכבי העתיד" לכיתות ה'-ו'

בית חשמונאי - תחנה 1 - בשעה 7:00 
בית עוזיאל – תחנה 4 - בשעה 7:30
גני הדר - תחנה 2 - בשעה 7:30 
גני יוחנן - תחנות 1,3 - בשעה 7:20 
חולדה - תחנות 2,5 - בשעה 7:45 
יציץ - תחנות 1,3,4,8,9 - בשעה 7:30  
ישרש  - תחנות 2,4,5,6,8 - בשעה 7:10 
כפר ביל"ו א' - תחנה 1  - בשעה 7:20  
כפר ביל"ו ב' - תחנות 1,2,6 - בשעה  7:20  
כרמי יוסף - תחנות 1,7 - בשעה 7:10
מצליח - תחנות 1,2,5,8 - בשעה 7:20 
משמר איילון - תחנה 4 - בשעה 7:10
משמר דוד - תחנות 1,2 - בשעה 7:35
נען - תחנה 1 - בשעה 7:40
נצר סרני - תחנה 1 - בשעה 7:10
סתריה - תחנות 1,3,5,8 - בשעה 7:30   
פדיה - תחנה 3 - בשעה 7:20
רמות מאיר - תחנות 1,3 - בשעה 7:30

קריית חינוך שעלבים:

  • קייטנת בי"ס של החופש הגדול

  • מחנה כדורסל "המקצוענים" לכיתות ז'-ט'

בית חשמונאי - תחנה 1 - בשעה 7:10 
גני יוחנן - תחנה 3 - בשעה 7:05
חולדה - תחנה 2 - בשעה 7:10
יד רמב"ם - תחנות 1, 2א'  - בשעה 7:00 
יציץ - תחנה 8 - בשעה 7:00
ישרש - תחנות 2,4,6 -  בשעה 7:30   
כפר בן נון - תחנה 1 - בשעה 7:35
כפר שמואל - תחנה 8 - בשעה 7:15
כרמי יוסף - תחנות 1,2,7 - בשעה 7:00
משמר אילון - תחנה 1 - בשעה 7:25
משמר דוד - תחנות 1,2 - בשעה 7:20
סתריה - תחנה 1 - בשעה 7:20
עזריה - תחנות 1,9 - בשעה 7:05
פתחיה - תחנה 4 - בשעה 7:20
רמות מאיר - תחנות 1,3 - בשעה 7:10

פיזור בהסעות בסוף יום הורדה בכל התחנות ביישוב

לבירורים ניתן לפנות:

מיתר יחיה
מזכירת מחלקת תחבורה
08-9274027
052-5592037
 
מטי ארז
רכזת הסעות
08-9274558
 
דליה אוחנה
מנהלת מחלקת תחבורה
08-9274029