דבר ראשת המועצה

תושבות ותושבים יקרים,
אני שמחה להציג בפניכם את חוברת החוגים של המועצה לילדים, נוער, 18+ ולוותיקים לשנת הפעילות תשפ"ג. מטרתנו היתה לאפשר לכם מגוון של חוגים ופעילויות, קרוב לבית כדי שלילדים ולנוער שלנו יהיו את כל האופציות לבחור להתפתח ולהתמקצע בענפי הספורט השונים, במחול, באומנות, או טכנולוגיה ובמקביל לכם- ההורים, הסבתות והסבים - יהיו שפע של אפשרויות להשקיע גם בעצמכם. 
גם השנה, פעל צוות אגף קהילה במועצה כדי להרחיב את המענים לכל הגילאים בחוגים חדשים ומעניינים - תוכלו להצטרף לתיאטרון הקהילתי או לחבורת הזמר, להתחרות עם אחת מנבחרות הספורט בג'ודו, כדורסל או כדורשת, להתמחות בשחמט, לרקוד סלסה, להתאמן במגוון רחב של חוגי סטודיו, לצייר קומיקס או ללמוד נגרות, לחזור ללמוד את מלאכות האומנות של פעם או להצטרף לחוג רכיבה.
השנה אנחנו עולים מדרגה נוספת - עמלנו רבות באיתור הדרך האולטימטיבית לייצר פעילות מקצועית ולקחת צעד אחד קדימה את הספורט במועצה, כדי שלכם יהיה בית מקצועי בו תוכלו להתפתח בתחום העניין שלכם ושל ילדיכם. השנה שמנו דגש בשני תחומים משמעותיים: הכדורסל והמחול. 
ענף הכדורסל עובר מהפכה משמעותית. יצרנו שיתוף פעולה עם העמותה לקידום הספורט בתחומי המועצה האזורית גזר שמובילה את קבוצת הבוגרים הפועל גזר-נען בליגה א'. הפועל גזר תתרחב לכלל קבוצות הכדורסל, ותנוהל מקצועית על-יד רובי בלינקו, אנשי צוות, מאמנים ומאמנות מקצועיים ואיכותיים. המועדון יתן מעטפת מקצועית הכוללת אימוני כושר ייעודיים, אימונים מנטליים ופסיכולוגיית ספורט, ליווי תזונתי, איתור, חיזוק, קידום ופיתוח ספציפי. המועדון יכלול גם קבוצות ילדות, נערות ונשים בהובלתה של טל מדמון. המועדון יבטיח יצירת המשכיות רציפה מקבוצות הגן, ללמידת בסיס איכותי של כדורסל, ועד לקבוצות בוגרים ונשים עם קהל אוהדים שיגיעו לצפות במשחקי הליגה מדי שבוע, דרך איתור ופיתוח קבוצת ספורטאים מצטיינים בהובלתו של שחקן ליגת העל רביב לימונד; וחשוב מכל, יצירת אגודה שבאמצעות הספורט תיצור מעטפת קהילתית, התנדבותית, חינוכית וחיבור לקהילת מועצה אזורית גזר כולה.
ענף המחול גם הוא עובר התחדשות ושינוי משמעותי בהובלתה של עדי אזולאי המנהלת את המרכז למחול "בתנועה מתמדת". המרכז מתרחב וייתן מעתה מענה מקצועי ואיכותי לכלל שלוחות החוגים ומספר יישובים נוספים של המועצה עם צוות מורים ומורות חדש ומרענן וכמובן במגוון תחומי מחול חדשים.
בנוסף, נפתח חוג ספורט לילדים עם צרכים מיוחדים בהובלתו של רותם סלע, תושב נען, שמוביל ספורטאים לתחרויות ארציות ועולמיות.  שימת דגש על פעילויות ספורט ייחודיות לילדות, נערות ונשים על ידי הקמת נבחרת התעמלות אמנותית תחרותית לילדות ונערות, הקמת קבוצת ג'ודו לבנות, כמובן קבוצות ליגת גזרשת והכדורגל המסורתיות שלנו שממשיכות בפעילות.
אני מזמינה אתכם להיכנס לפורטל להתרשם - ולהרשם. 

שלכם
רותם ידלין
ראשת המועצה